21948

Küçükçekmece Oto Ekspertiz

Almak istediğiniz ikinci el otomobil Küçükçekmece ilçesi ve civarlarında ise tam olarak doğru internet sayfasında bulunuyorsunuz. Küçükçekmece oto ekspertiz merkezinde ikinci el almak istediğiniz otomobilin gerekli tüm kontrollerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliriz. Kullanılmış araç almak çok zahmetli ve riski bir işlem oldupunu herkes gibi sizde biliyor olmalısınız. Araç alım ve satımlarında sizi bu işlemler sırasında yanlız bırakmayarak Gümüş oto ekspertiz Küçükçekmece şubesine beklemekteyiz. Hem araç alacak kişiler için hemde aracını satacak olan kişiler için bulunmaz bir güvence sağlamaktayız. 

Günümüzde bazı firmaların sattığı sıfır otomobillerde bile boya ve değişen parçaların çıkması akıllara bu işin ne kadar ciddi bir gereklilik getirdiğini göstermektedir. Alacağınız araç küçük hasarlar yüzündenmi yoksa büyük bir kaza sebebi ilemi bel altı boya yapıldığını micron ölçümleri ile size göstermekteyiz. Küçükçekmece ekspertiz servisi sayesinde beğendiğiniz ama almakta şüphe duyduğunuz aracın tüm sistemini a'dan z'ye kontrol ederek size raporlu bir şekilde sunmaktayız. 

Küçükçekmece oto ekspertiz


Küçükçekmece Araç Ekspertiz Merkezinde Yapılan Kontroller

Servisimizde aracınızın motor sistem parçaları ve yardımcı ek parçaları dahil olmak üzere mekanik elektronik bir çok parça profesyonel test cihazları ile kontrol edilir bu kontroller neticesinde aracın mekanik ve elektronik aksamları ekspertiz raporunda iyi, orta, bakım gereki seçenekleri ile işaretlenerek size aracı aldıktan sonra ne gibi bakım yaza onarımların yapılması gerektiğini bildiririz. Bunun haricinde araç üzerinde geçmişte yapılmış kaporta onarımları ve değişim boya gibi işlemlerde Küçükçekmece araç ekspertiz raporuna işlenerek size sunulur. Oto ekspertiz raporu Küçükçekmece bölgesinde kapsamlı olarak servisimiz tarafından verilmektedir.

 Küçükçekmece araç ekspertiz


Küçükçekmece araç ekspertiz merkezinde uygulanan kontroller kısaca aşağıda listelenmiştir. Aklınıza takılan her türlü soru işareti için bizi 0535 061 22 80 nolu Küçükçekmece araç ekspertiz merkezi numaramızdan arayabilrisiniz. 
  • Motor kontrolü
  • Bilgisayarlı beyin ve elektronik kontroller
  • Boya ve değişen kontrolü
  • Araç alt kontrolü
  • Ön takım ve fren kontrolü
  • Şanzıman ve aktarma organları kontrolü
  • Araç iç ve dış plastik ve aksesuar kontrolleri
  • Airbag torpido, döşemeler ve gösterde panel kontrolü
  • Ekspertiz Raporu

Bu işlemler sonrasında size araç hakkında tespit edilen bütün bilgiler anlatımlı olarak rapor halinde teslim edilir. Böylelikle aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan kararınızı verebilirsiniz.
Küçükçekmece ekspertiz servisi


Küçükçekmece Computest

Küçükçekmece computest ile aracınız detaylı bir kontrolden geçsin hem içiniz rahat etsin hemde paranızı riske atmadan araç sahibi olmanın rahatlığını yaşayın. Küçükçekmece computest merkezi ile araç alıp satmak artık oldukça kolay hale geldi. İkinci el araç piyasasının hızlanması ile bir çok araç alım satımı yapan kişi araçlarını daha hızlı satabilmek için kontrol ettimektedir.

Böylelikle aracı satışa sunduğu zaman almak istiyen kişiler aracı kontrol ettirdikleri zaman çıkan sonuçların doğru olması ile beraber araç satın almaktadırlar. 

Küçükçekmece computest

Pazar günü açık oto ekspertiz Küçükçekmece araç ekspertiz oto ekspertiz Küçükçekmece araç ekspertiz servisi , Küçükçekemcede oto ekspertiz , Küçük çekmece oto ekspertiz , Küçükçekmece oto ekspertiz raporu , Araç ekspertizi Küçükçekmece , Küçükçekmece mobil ekspertiz , Araç başında ekspertiz Küçükçekmece , Küçükçekmece e5 oto ekspertiz , Gümüş oto servis Küçükçekmece ,