21948

Büyükçekmece Oto Ekspertiz

Büyükçekmece oto ekspertiz servisi sayesinde beğenmiş olduğunuz ikinci el arabayı gönül rahatlığı ile kontrol ettirebilirsiniz. Araba alım ve satım işlemlerinin zor olduğunu biliyoruz ve defalarca araç bakmaya gitmiş olabilirsiniz. Ancak bulup beğendiğiniz aracı içiniz rahat bir şekilde almak istediğiniz zaman geleceğiniz adres Büyükçekmece oto ekspertiz merkezi olacaktır. Seçmiş olduğunuz aracın en ince detaylarını kontrol ederek aracın arızası olup olmadığını yada geçmişinde bir kazası varmı bunları gelişmiş test cihazları yardımı ile rahatlıkla tespit edebiliyoruz..Büyükçekmece oto test merkezi haftanın her günü açık olarak hizmetinizdedir. Almak istediğiniz aracı uzman kişiler tarafından kontrol ettirmeden almayın unutmayınki dışı güzel gözüken ve içide temiz olan her araç gerçekten temiz değildir. Önemli olan aracın geçmişinin temiz olmasıdır yani araç geçmişinde kaza yada motor arızası yapmışmı ve motorunda nasıl bir onarım yapılmış aracın motorunun sesi normalmi gibi birçok kontrolu sağlamaktayız.
 
Büyükçekmece araba ekspertiz
 

Büyükçekmece Mobil Oto Ekspertiz

Seçtiğiniz aracı bazen servisimize getirme şansınız olmayabilir yada araç sahibinin zamanı olmayabilir. Biz bunun için sizin rahatlıkla araç alımı yapabilmeniz için aracın bulunduğu adrese gelerek aracı mobil oto ekspertiz işleminden geçirmekteyiz. Büyükçekmece mobil oto ekspertiz hizmeti ile hem zaman kaybınız olmaz hemde yetkili servislerin yüksek fiyatlarını ödemek zorunda kalmazsınız. Büyükçekmece'de aracı yerinde ekspertiz yapan ekibimiz size mobil ekspertiz raporunu teslim eder ve gerekli bilgilendirmeleri yapar.


Büyükçekmece Araba Ekspertiz Yapılan Kontroller

Büyükçekmece araba ekspertiz merkezinde aracın her sistemi için ayrı bir elektronik cihaz kullanılarak detaylı kontrol işlemi sağlanmaktadır. Arabanızdaki en küçük hata bile gözden kaçmaz uzman personellerimiz tarafından tespit edilerek gerekli raporlamalar sağlanır. Büyükçekmece araba ekspertiz servisi ikinci el araç alırken gelinmesi gereken ilk yerden birisidir. Detaylı kontrolun ardından size ekspertiz raporu verilir. Arabanıza yapılacak olan kontrolleri kısaca anlatmak gerekirse şunlardır; Motor ve şanzuman kontrolu, ön takım kontrolu, Fren kontrolu, Kaporta boya değişen kontrolu, Bilgisayarlı beyin kontrolu, Araç alt kontrolu gibi bir çok kontrolden geçerek size gerekli bilgiler verilir.
 
Büyükçekmece Oto Ekspertiz

Etiket; Büyükçekmece oto ekspertiz, Büyükçekmece mobil oto ekspertiz, Büyükçekmece yerinde ekspertiz, Büyükçekmece online oto ekspertiz,Büyükçekmece araba ekspertiz, Büyükçekmece ekspertiz servisi