21948

Beylikdüzü Oto Ekspertiz

Beylikdüzü oto ekspertiz servisi ve profesyonel ikinci el arac test kontrol merkezi ile artık ikinci el otomobil almak çok kolay. Beğendiğiniz aracı Beylikdüzü oto ekspertiz merkezine getirerek araç hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz. Yeni bir araç almak zordur ve riskleri vardır. Kazalı boyalı ve geçmişini bilmediğiniz bir araç alabilirsiniz. Bütün risklere karşı beğendiğiniz araca beylikdüzü ekspertiz merkezinde test yaptırarak önlem almış olursunuz.
Bayandan yada doktordan bazen öğretmenden yazılır satılık araç ilanlarına ama her araç ilk sahibinden satılık olamaz. Bu yüzden aracın geçmişteki sahibi yada sahipleri ne gibi işlemler yapmış yada kaza yapmışlarmı bilemezsiniz. Aklınızdaki tüm sorulara cevap alabileceğiniz oto ekspertiz servisimizde aracınıza en detaylı ekspertiz yapılır ve size ekspertiz raporu verilir. Oto ekspertiz raporunuzda aracın boya ve değişen durumu kaza yapmış ise nereden darbe almış yada hangi parcaları düzeltilmiş ağır bir hasarmı almış yada küçük bir hasarmı bunların hepsini Beylikdüzü oto ekspertiz merkezimizde öğrenebilirsiniz. Ayrıca aracın motoru ve mekanik aksamlarıda kontrol edilir. Motorunda arızalı veya değişmesi gereken parçaları detaylı kontrolden geçirilir. Ön takım ve şanzuman ekspertizi yapılarak aracın mekanik aksamalrıda kontrol edilir. Bilgisayarlı beyin kontrolu ile aracın abs,airbag ve tüm elektronik akamları plaka lambasına kadar test edilir. Çıkan bütün sonuçlar oto ekspertiz raporuna eklenip aracı almak isteyen müşterimize detaylı anlatılarak sunulur. Beylikdüzü bilgisayarlı oto ekspertiz ile artık herkes araç alırken içi rahat bir şekilde satış alabilecek ve kimse kimseyi kandıramayacak.
Beylikdüzü oto ekspertiz

İşinizin yoğunluğundan yada fırsat bulamadığınız zamanlarda aracı nasıl ekspertiz yaptırmaya götürücem diye dert etmeyin. beylikdüzü oto ekspertiz merkezi sizin yerinize aracı ekspertiz servisimize getirir ve detaylı ekspertizini yapıp mail adresinize ekspertiz raporu gönderilir. Araç sahibi aracı servise getirmek istemez ise yada zamanıda olmayabilir beylikdüzü mobil oto ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu yere gelir ve mobil aracımız ile detaylı ekspertiz işlemi yapılır ve çıkan sonuçlar yine mail adresinize gönderilir. 
Beylikdüzü oto ekspertiz servisimiz pazar günü açık oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Beğendiğiniz araca pazar günü ve hafta sonu da ekspertiz yapabiliriz hem çalıştığınız iş yerinden izin almamış olursunuz hemde hafta içi yapmanız gereken tek işlem satış işlemi olarak azalmaktadır.
Beylikdüzü mobil ekspertiz  beylikdüzü oto ekspertiz raporu  beylikdüzü araç testi