21948

Araç Alırken Ekspertiz Yaptırmak Gereklimi

İkinci el otomobil piyasası gün geçtikçe satılan araçların kusurlarından dolayı kızışmaya başlıyor artık yeni tirent boyasız orijinal araç almak oldu. Ancak her malında bir değeri olduğu gibi orijinal boyasız otomobillerinde aynı marka model araçlardan daha pahalı olması kaçınılmaz bir sonuç olmaktadır.

araç alırken ekspertiz yaptırmak gereklimi

Peki otomobil almadan önce boyalı olup olmadığını yada nerelerinde kazası var nasıl anlıyabiliriz sorusuna Avcılar oto ekspertiz merkezinde cevap bulabilirsiniz. Profesyonel test cihazları ile hizmet veren ekspertiz merkezimizde almak istediğiniz otomobilin en ince detayına kadar incelemekteyiz. Bu sayede ikinci el otomobil almadan önce nasıl bir vasıta aldığınıza noter satışı öncesinde öğrenmiş olursunuz.

Aracı aldıktan sonra sizi ne gibi olası problemlerin beklediği yada aracı piyasa değerinde alıp almadığınızı bu şekilde öğrenebilirsiniz. Araç alırken ekspertiz yaptırmak gerekli mi sorusunu sıklıkla duymaktayız. Ekspertiz kelimesinin gerçek anlamı konusunda uzman bilir kişi anlamına gelmektedir. Eğer otomobil hakkında gerekli eğitimleri almamış iseniz kesinlikle aracı almadan önce oto ekspertiz merkezine götürmeniz önem taşımaktadır.