21948

Adapazarı oto ekspertiz

Adapazarı oto ekspertiz hizmeti ile alacağınız ikinci el arabanın gelen durumu ile alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. ikinci el otomobil piyasasının hızlanması ile birlikte kullanılmış araç satımlarıda oldukça artmakta Adapazarı oto ekspertiz ekibimiz beğendiğiniz otomobilin detaylı expertiz işlemlerini gerçekleştirerek geçmişinde hasarlı olabilme ihtimalini düşünerek Adapazarı oto ekspertiz ekibimiz gerekli tetkikleri uygularlar.
Adapazarı araç ekspertiz

Adapazarı Araç Ekspertiz Kontrolleri

 
Adapazarı ilçesinde alacağınız otomobilin btün sistemi bilgisayarlı test cihazları ile kontrol edilir olası bir arıza yada eksik parça hemen ekspertiz raporuna kayıt edilir. Aracın ön takımı firenleri ve motor bölümü kontrol edilir. Aracın kaporta durumuda boya ölçüm cihazı ile test edilerek geçmşte boyanmış yada dğeişmiş parçalar varsa tespit edilir. Motor ve şanzıman hem elektronik test cihazları ile hemde mekanik kontrollerden geçirilerek tespitleri sağlanır. Adapazarı araç ekspertiz ekibimiz son teknoloji test cihazları ile hizmet vermektedirler. Hizmetimiz Adapazarı ilçesinde tektir. Adapazarı oto ekspertiz firmaları arasında en teknolojik cihazları ve güncel yazılımları kullanmaktayız.
Adapazarı oto ekspertiz

Adapazarı oto ekspertiz, Adapazarı araç ekspertiz , Adapazarı mobil oto ekspertiz , Adapazarı araba ekspertiz , Adapazarı oto ekspertiz firmaları , Adapazarı oto ekspertiz fiyatları , Adapazarı oto ekspertiz tavsiye ,Adapazarı computest